Bundesliga. Gol Artura Sobiecha. Hannover zremisował z Herthą

W 18. minucie meczu Hertha - Hannover bramkę dla gości zdobył Artur Sobiech. To czwarte trafienie Polaka w tym sezonie Bundesligi.
Drużyna 20-latka zremisowała z berlińczykami 2:2. Decyzją nowego trenera Hannoveru, Daniela Stendela, Sobiech rozpoczął mecz w pierwszym składzie. Bramkę zdobył w 18. minucie meczu. Było to trafienie wyrównujące - wcześniej, w 3. minucie, wynik meczu otworzył Vedad Ibisević.

W 58. minucie Manuel Schmiedebach wyprowadził drużynę Sobiecha na prowadzenie, jednak ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami. Do remisu w 72. minucie doprowadził Salomon Kalou.

Hannover zajmuje 18. miejsce (ostatnie) w Bundeslidze.

Sędziowie pomagają Barcelonie. Zobacz, w których meczach!