Bundesliga. Guardiola: Czy Lewandowski zagra z Wolfsburgiem? Zobaczymy

- Zobaczymy - odpowiedział Pep Guardiola na pytanie o to, czy Robert Lewandowski zagra w sobotę z Wolfsburgiem. Mecz o 15.30. Relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE!

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- To bardzo, bardzo ważny tydzień dla nas, możemy wykonać ogromny krok - powiedział Guardiola. Bayern we wtorek zremisował 2-2 w Lidze Mistrzów z Juventusem, a zwycięstwo z Wolfsburgiem jeszcze bardziej przybliży Bawarczyków do mistrzostwa Niemiec.

Nie wiadomo jednak, czy Lewandowski zagra od pierwszej minuty. Guardiola zastanawia się nad tym, ale jednocześnie apeluje, by nie liczyć na powtórkę z jesieni. - To nie było normalne i nie zdarzy się ponownie - powiedział odnosząc się do pięciu goli strzelonych przez Lewandowskiego w dziewięć minut. Polak wszedł z ławki po przerwie przy stanie 0-1, a Bayern ostatecznie wygrał 5-1.

Guardiola odniósł się również do doniesień mówiących o nocnej wycieczce Vidala, Ribery'ego i Alabie po meczu z Juventusem. - To są profesjonaliści pierwszej klasy, to się liczy dla mnie - odpowiedział Hiszpan.