Bundesliga. Brutalny faul na Robercie Lewandowskim

Bayern Monachium pokonał 1:0 Werder Brema. Groźnej kontuzji mógł doznać Robert Lewandowski po brutalnym wejściu Felixa Wiedwalda.

W 71. minucie w polu karnym bramkarz Werderu zaatakował korkami nogę Polaka. Trafił go w udo, tak, że ten upadł na ziemię. Widać było, że zwija się z bólu, długą chwilę nie wstawał z boiska.

Sędzia Christian Dingert nie odgwizdał nawet faulu, choć wydaje się, że spokojnie mógł podyktować rzut karny dla gości i wyrzucić Wiedwalda z boiska.

Bayern wygrał mecz 1:0 po golu Thomasa Muellera. Bayern pobił swój własny rekord, wygrywając dziewiąty mecz z rzędu od startu sezonu Bundesligi. Przerwana została za to passa Lewandowskiego, który nie strzelił gola po serii sześciu meczów z co najmniej jedną bramką.

Świetna atmosfera w kadrze. Za kulisami, czyli "The best of Łączy nas piłka" [ZOBACZ]

Czy Felix Wiedwald zasłużył na czerwoną kartkę?