Bundesliga. "Polski" sparing udany dla Sobiecha

W Bremie Werder przegrał z Hannoverem 96 0:2 (0:0). To kolejny sparing, w którym na listę strzelców wpisał się snajper "Die Roten" i reprezentacji Polski Artur Sobiech. Drugiego gola dla Hannoveru 96 zdobył Hiroshi Kiyotake.

W rozegranym w Bremie meczu towarzyskim pomiędzy Werderem a Hannoverem 96 gospodarze przegrali 0:2. Bramki dla "Die Roten" zdobyli w 75. minucie Artur Sobiech oraz dziesięć minut później Hiroshi Kiyotake. Reprezentant Polski pojawił się na boisku trzy minuty przed zdobyciem gola.

Z kolei Ludovic Obraniak zagrał w podstawowym składzie Werderu, ale na drugą połowę już nie wyszedł. Martin Kobylański wszedł na boisko w 62. minucie. Młody napastnik zmienił Nilsa Petersena.

Gol w meczu z bremeńczykami nie był pierwszym trafieniem Sobiecha w meczach presezonu. Pod koniec lipca w spotkaniu z Crveną Zvezdą Belgrad (3:2) były piłkarz Ruchu Chorzów zaliczył hat tricka.