Bundesliga. Asysta Obraniaka

Ludovic Obraniak miał asystę, ale jego Werder Brema przegrał 1:3 z Wolfsburgiem. To druga porażka drużyny Obraniaka z rzędu.

Obraniak w 17. minucie dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki najwyżej wyskoczył Proedl, wygrał pojedynek z bramkarzem i skierował piłkę do bramki. Pomocnik reprezentacji Polski został zmieniony po przerwie przez Eljero Elię.

Werder przegrał u siebie 1:3 z Wolfsburgiem. Gole dla drużyny gości strzelali Malanda (w 2. minucie) i Perisić (10.) oraz Arnold (80.). To druga porażka Werderu z rzędu. W piątek piłkarze z Bremy ulegli także 1:3 Freiburgowi. Z 29 punktami w 27 meczach drużyna Obraniaka jest 13. w tabeli Bundesligi.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone