Bundesliga. Asysta Obraniaka

Ludovic Obraniak miał asystę, ale jego Werder Brema przegrał 1:3 z Wolfsburgiem. To druga porażka drużyny Obraniaka z rzędu.
3
Bramki: Proedl (17.) Kartki: Fritz, Junuzović - żółta Skład: Wolf - Fritz, Proedl, Lukimya-Mulongoti, Caldirola - Junuzović, Kroos (45. Makiadi), Obraniak (46. Elia) - Hunt - Di Santo, Petersen (90. Aycicek)
Bramki: Malanda (2.), Perisić (10.), Arnold (80.) Kartki: Perisić - żółta Skład: Benaglio (46. Gruen) - Traesch, Naldo, Klose, Rodriguez - Gustavo, Malanda - Perisić (90. Schaefer), Arnold (88. Polak), Caligiuri - Olić

Obraniak w 17. minucie dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki najwyżej wyskoczył Proedl, wygrał pojedynek z bramkarzem i skierował piłkę do bramki. Pomocnik reprezentacji Polski został zmieniony po przerwie przez Eljero Elię.

Werder przegrał u siebie 1:3 z Wolfsburgiem. Gole dla drużyny gości strzelali Malanda (w 2. minucie) i Perisić (10.) oraz Arnold (80.). To druga porażka Werderu z rzędu. W piątek piłkarze z Bremy ulegli także 1:3 Freiburgowi. Z 29 punktami w 27 meczach drużyna Obraniaka jest 13. w tabeli Bundesligi.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone