Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (61)
Bundesliga. Uli Hoeness skazany na 3,5 roku więzienia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • adis94

  Oceniono 1 raz -1

  Tyle przegrać ... :D

 • an_konta

  Oceniono 5 razy -1

  Coś się tym michnikowskim pier...doli pod dachem... jak coś złego to Polska Katolska a jak dobrego to Polacy Odchodzą Od Katolicyzmu... może ktoś mi to wytłumaczy czy w Polsce rządzi Rydzyk czy Michnik bo nie wiem co mam wyznawać !!!???

 • nr_5

  Oceniono 29 razy -1

  Lewy, jekie to uczucie byc przyjetym do pracy przez oszusta ?
  Ten facet reprezentuje Twoja druzyne i CIEBIE !
  Pewnie nie robi to rzadnego wrazenia, wrazenie robi tylko kasa, nie ?

 • ricci15

  Oceniono 7 razy -3

  bardzo lagodny wyrok na taka skale oszustwa, no ale skoro sady bawarskie sa pod kuratela partii CSU

 • spiral_architect

  Oceniono 10 razy -4

  Swoją drogą dziwię mu się, że nie zwiał do takiego Liechtensteinu, gdzie są normalne - czytaj: niskie - podatki, mądre prawo i rozsądny monarcha.

 • aprox99

  Oceniono 13 razy -5

  3,5 roku za 27 mln?widać że znajomości grały dużą rolę.Czyli ci co ukradli 2 mln nie mają się czego bać?Christophowi Daunowi zarzucał używanie kokainy,huj jebany ,apostoł moralny a sam kradł garściami.To niestety standart takich ludzi.powinien dostać conajmniej 6 lat bo do odsiadki jest zawsze połowa.Ok jest już skończony

 • spiral_architect

  Oceniono 11 razy -7

  Innymi słowy każdy powinien zarabiać takie pieniądze, jakie zarabia. Bez PITu. A jeśli ktoś zarabia je niezgodnie z prawem - np. przez kradzieże, łapówki, naduzycia, wymuszenia itp., zajmować się tym powinna policja i jej pokrewne służby.

  PIT - pierwszy podatek do zniesienia. Dla biednych, dla bogatych, dla tych na śmieciówkach i dla tych na etatach. Do zniesienia dla wszystkich.

 • spiral_architect

  Oceniono 23 razy -9

  To nie on okradał państwo. To państwo, czyli samozalegalizowana mafia na której czele stoi garstka psychopatów i cyników zwanych parlamentem i rządem, okrada nas wszystkich - a najbardziej tych najmniej zamożnych - dając w zamian puste, ale jakże liczne obietnice i marne ochłapy.

  Jest to kpina, nie demokracja, że kiedy 50% uprawnionych do głosowania wybiera zwycięzcę z 30% poparciem, któy to ma de facto mniej niż 20% tego poparcia w populacji, to takie niecałe 20% rządzi i pomiata ogromną większością. To jest demokracja? Ani trochę.

 • spiral_architect

  Oceniono 24 razy -12

  Pierwsze PITy w UK i USA to 2, lub 3%. Anglicy wprowadzili go pierwsi, Amerykanie kilkadziesiąt lat później. W obu przypadkach powodem były wojny: napoleońska i secesyjna. A propos tej drugiej, to wyszedłem ze szkoły z przekonaniem, że dobra Północ dbała o ludzi i chciała dobrze dla niewolników, a złe Południe wręcz przeciwnie. Stereotyp ten utrwalił jeszcze serial "Północ-Południe" z Davidem Carradine, czy Patrickiem Swayze.

  Potem okazało się, po zajrzeniu do głebiej ukrytych źródeł, ze to ogromne przekłamanie, jeśli nie wierutna bzdura. Dziś wspierałbym bardziej Południe.

  Ale jeszcze wcześniej wybuchła wojna angielsko-amerykańska. Poszło o herbatę w Bostonie. I o 3% opodatkowania na niej.

  Każdy kto twierdzi, że PIT jest potrzebny, jest historycznym ignorantem i ekonomicznym durniem, który bezmyślnie i bezrefleksyjnie klęka przed tworem zwanym państwem. PIT powinien być zniesiony - dla wszystkich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX