Bramki:Harnik (13.), Ibisević (33.), Traore (52.), Rausch (84.)
Skład:Ulreich - Sakai, Schwaab, Ruediger, Rausch - Khedira (80. Kvist), Leitner - Harnik, Werner, Traore (89. Sararer) - Ibisević
Hannover 96
Bramki:Sobiech (28.), Sane (31.)
Kartki:Diouf, Schlaudraff - żółta
Skład:Zieler - Sakai, Sane, Marcelo, Pocognoli (61. Pander) - Schmiedebach (73. Bittencourt), Andreasen, Hoffmann (67. Schlaudraff), Huszti - Sobiech, Diouf
Napastnik reprezentacji Polski Artur Sobiech strzelił trzeciego gola w tym sezonie Bundesligi. Hannover przegrał na wyjeździe z VfB Stuttgart 2:4.
23-letni Polak wpisał się na listę strzelców w 28. minucie, kiedy Hannover przegrywał 0:1. Trafił do siatki z bliskiej odległości od bramki po błędzie obrońcy Daniela Schwaaba.

Sobiech grał przez całe spotkanie, ale nie udało mu się już trafić drugi raz do bramki. Jego zespół, który spadł z 9. na 12. pozycję, przegrał 2:4.

W sumie Sobiech w tym sezonie strzelił cztery gole dla Hannoveru. W Bundeslidze trafiał do siatki w spotkaniach z Mainz i Augsburgiem. Jedną bramkę zdobył też w Pucharze Niemiec.

W dotychczasowych wszystkich występach w Hannoverze strzelił 15 bramek, w tym dziewięć w Bundeslidze. W niemieckiej ekstraklasie trafia średnio co 227 minut. Dla porównania - Robert Lewandowski zdobywa bramkę w Bundeslidze średnio co 126 minut.