Bundesliga. Kontuzja Artura Sobiecha

Hannover Artura Sobiecha przegrał 2:3 z Werderem w meczu 11. kolejki Bundesligi. Napastnik reprezentacji Polski zszedł z boiska już w 33. minucie z powodu kontuzji.

Jak donoszą niemieckie media, napastnik reprezentacji Polski narzekał na problemy ze ścięgnem Achillesa. Zmienił go w 33. minucie Deniz Kadah. Przed zejściem z boiska Sobiech nie zdążył oddać ani jednego strzału na bramkę przeciwnika.

Nie wiadomo na razie jak groźny jest to uraz i czy powołany przez selekcjonera Adama Nawałkę zawodnik będzie mógł zagrać w towarzyskich meczach ze Słowacją (15 listopada) i Irlandią (19 listopada).

Hannover przegrał z Werderem 2:3, a bramki strzelali Szabolcs Huszti (z karnego) i Hiroki Sakai, a dla Werderu Aaron Hunt (z karnego), Cedric Makiadi i Santiago Garcia.

W kadrze Werderu na to spotkanie nie znalazł się Martin Kobylanski.