Bundesliga. Freiburg wydarł punkty Bayernowi

S.C. Freiburg sensacyjnie zremisował na własnym boisku z Bayernem Monachium 1:1 w rozegranym awansem meczu 4. kolejki Bundesligi. Spotkanie odbyło się wcześniej ze względu na piątkowy mecz Bawarczyków o Superpuchar Europy z Chelsea.
Kartki:Hofler, Guenter - żółta
Skład:Baumann - Sorg, Diagne, Ginter, Guenter - Schmid, Schuster (61. Hofler), Fernandes, Laprevotte (60. Kerk) - Guede (75. Hanke), Freis
Bramki:Shaqiri (33.)
Kartki:Van Buyten - żółta
Skład:Neuer - Rafinha, Van Buyten, Dante, Contento - Schweinsteiger (79. Ribery) - Mueller, Goetze (62. Lahm), Kroos, Shaqiri - Pizarro (88. Mandżukić)
Bayern wyszedł na prowadzenie w 33. minucie spotkania, gdy piłkę z prawego skrzydła wrzucał Thomas Mueller, a świetnym wykończeniem akcji popisał się Shaqiri. Sensacyjne wyrównanie padło w 86. minucie, gdy z podania Freisa do bramki trafił Hofler.

Mimo straty punktów Bayern został liderem Bundesligi. O jeden punkt wyprzedza trzy zespoły z kompletem punktów - Borussię Dortmund, Bayer Leverkusen i FSV Mainz.