Bundesliga. Gol Sobiecha, Hannover wygrał ze Stuttgartem

Polski napastnik strzelił drugiego gola w tym sezonie Bundesligi w wyjazdowym meczu ze Stuttgartem. Sobiech zdobył kontaktową bramkę w 57. minucie, zaraz po tym opuścił boisko. Hannover wygrał 4:2.
4
Bramki:Gentner (21.), Ibisević (37. - karny)
Kartki:Kuzmanović, Boka - żółta
Skład:Ulreich - Sakai, Tasci, Niedermeier, Boka (79. Molinaro) - Gentner, Kuzmanović, Holzhauser (75. Hajnal) - Harnik (72. Okazaki), Traore - Ibisević
Hannover 96
Bramki:Sobiech (57.), Schlaudraff (65. - karny), Abdellaoue (68., 74. - karny)
Kartki:Huszti, Schmiedebach, Diouf - żółta
Skład:Zieler - Cherundolo (87. Sakai), Eggimann, Haggui, Rausch - Stindl, Schmiedebach, Schulz, Huszti (46. Schlaudraff) - Diouf, Sobiech (66. Abdellaoue)
Artur Sobiech mecz ze Stuttgartem rozpoczął w pierwszej jedenastce. Gospodarze zaliczyli fatalną pierwszą połowę - po 37 minutach i bramkach Gentnera i Ibisevicia przegrywali 2:0.

Drugie 45. minut było w wykonaniu Hannoveru o niebo lepsze - sygnał do ataku dał Sobiech, który w 57. minucie zdobył bramkę kontaktową. 5 minut później wyrównał Diouf. Za chwilę za polskiego napastnika na boisku pojawił się Abdellaoue, który w 5 minut... zdobył dwie kolejne bramki dla Hannoveru. Mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Po zwycięstwie ze Stuttgartem Hannover zajmuje szóste miejsce w tabeli. Niedzielne trafienie to drugi gol Artura Sobiecha w tym sezonie Bundesligi (w 5 meczach).