Piłka nożna. Hat-trick Rooneya w sparingu [WIDEO]

W drugim meczu podczas tournee po USA Manchester United pokonał grające w rezerwowym składzie Seattle Sounders 7:0. Trzy bramki zdobył wprowadzony po przerwie Wayne Rooney.

Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Pierwszy raz Kasey Keller skapitulował w 15. minucie po główce Michaela Owena. Później jednak grał znakomicie i to głównie dzięki niemu do przerwy gospodarze przegrywali tylko 0:1.

Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie, po wejściu na boisko Rooneya, Parka i Dioufa. Ten ostatni już trzy minuty po przerwie ładnie przyjął podanie Naniego, ograł bramkarza i strzelił do pustej bramki. Dwie minuty później rozpoczął się show Rooneya.

Napastnik reprezentacji Anglii trafiał w 51., 69. i 72. minucie. Najpierw pokonał Kellera mocnym strzałem pod poprzeczkę z ośmiu metrów, później wykorzystał podanie Parka i lewą nogą umieścił piłkę w długim rogu bramki rywala, a hat-tricka skompletował kończąc mocnym strzałem z kilku metrów ładną akcję Obertana. Minutę wcześniej (w 71.) Rooney zaliczył asystę przy golu Parka.

Dzieła zniszczenia dopełnił Obertan, który dwie minuty przed końcem meczu nie dał Kellerowi szans w sytuacji sam na sam.