Hennessey - Zubar, Stearman, Berra, Elokobi - Henry, Milijas (89. Ebanks-Blake), Hammill (65. Ward), O'Hara (59. Foley) - Jarvis, Doyle
Kartki:
Rooney, Scholes - żółta
Skład:
Van der Sar - Rafael, Evans (65. Smalling), Vidic, Evra - Nani, Fletcher, Carrick (46. Scholes), Giggs - Berbatow (66. Hernandez), Rooney
Manchester United poniósł pierwszą porażkę w sezonie Premier League. W 25. kolejce wicemistrzowie Anglii ulegli ostatniemu w tabeli Wolverhamptonowi 1:2.
W trzeciej minucie prowadzenie dla Manchesteru United zdobył Nani, ale siedem minut później był już remis, kiedy George Elokobi głową zdobył bramkę po podaniu Matthew Jarvisa.

Sensacją zapachniało w 40. minucie, kiedy Kevin Doyle podwyższył wynik na 2:1 dla gospodarzy. Takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa.

Alex Ferguson próbował zmienić grę swojego zespołu wprowadzając na boisko Paula Scholesa a następnie Chrisa Smallinga i Javiera Hernandeza. Nie przyniosło to jednak efektu. Manchester atakował do końcowych sekund, ale nie zdołał uratować choćby punktu.

To pierwsza porażka Manchesteru w tym sezonie Premier League. Dotąd w 24 kolejkach gracze Czerwonych Diabłów wygrali 15 spotkań a 9 zremisowali. Przed spotkaniem Manchester miał 54 punkty, a ostatni w tabeli Wolverhampton zaledwie 21.

Wenger ma pretensje o popychanie Szczęsnego »