Puchar Anglii. Męczarnie Arsenalu z trzecioligowcem

Arsenal Londyn pokonał 2:1 trzecioligowe Huddersfield w IV rundzie Pucharu Anglii. Zwycięstwo zapewnił ?Kanonierom? Cesc Fabregas, który w 86. minucie wykorzystał rzut karny.

Arsenal objął prowadzenie już w 24. minucie po bramce Bendtnera. W pierwszej połowie kibice londyńczyków nie mieli już więcej powodów do radości. Czerwoną kartkę otrzymał w 42. minucie Sebastien Squillaci, a Samir Nasri prawdopodobnie naciągnął mięsień czworogłowy w lewej nodze i musiał zostać zmieniony.

W 66. minucie goście wyrównali. Bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Alan Lee.

Na boisku pojawił się Cesc Fabregas i to on zapewnił Arsenalowi wygraną. Wykorzystał on kontrowersyjnego karnego podyktowanego dla Arsenalu w 86. minucie.

W bramce Arsenalu stanął Manuel Almunia. Wojciech Szczęsny cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Anelka częścią wymiany między Chelsea a Liverpoolem??