Premier League. Wenger może zapłacić za konflikt z arbitrem

Szkoleniowiec londyńskiego Arsenalu Arsene Wenger może być ukarany grzywną przez Angielską Federację Piłki Nożnej (FA) za kłótnie z Martinem Atinsonem arbitrem technicznym zremisowanego spotkania Premier League z Sunderlandem.
Sobotnie spotkanie pomiędzy Arsenalem i Sunderlandem zakończyło się wynikiem 1:1 . A londyńczycy gola wyrównującego stracili w piątej minucie doliczonego czasu gry, chociaż arbiter spotkania Phil Dowd przedłużył je tylko o cztery minuty, bramkę dla gospodarzy zdobył Darren Bent. Niecodzienną bramkę dla Arsenalu zdobył Fabregas. Wenger był tak niezadowolony z powodu utraconego zwycięstwa, że popchnął w plecy Atkinsona.

W niedawnym czasie osiem tysięcy funtów musieli zapłacić trener Evertonu David Moyes i jego asystent Steve Round - obaj panowie wbiegli z pretensjami na murawę po tym, jak Atkinson przerwał akcję Evertonu końcowym gwizdkiem w potyczce z Manchesterem United (3:3).

Manchester wygrał z Liverpoolem w szlagierze Premier League»