Anglia. Dobry mecz Bartosza Kapustki w Leicester U23 i asysta

Bartosz Kapustka zagrał 90 minut w piątkowym starciu drużyn Leicester City i Nottingham Forest do lat 23. Spotkanie skończyło się remisem 2-2, a Polak zaliczył asystę.

W 22. minuce Kapustka dośrodkował z rzutu rożnego, a gola strzelił Jeffrey Schlupp. Polak był bardzo aktywny, już przy stanie 1-2 groźnie uderzył z ponad 20 metrów, ale jego strzał obronił bramkarz rywali. W końcówce znowu był bliski szczęścia, ale piłka po jego strzale sprzed pola karnego poleciała tuż ponad poprzeczką.

Kapustka do tej pory nie zadebiutował w pierwszym zespole Leicester po letnim transferze z Cracovii. Najchętniej odszedłby do innego klubu zimą na wypożyczenie, ale na przeszkodzie mogą stanąć mu przepisy FIFA. Te mówią o tym, że w jednym sezonie piłkarz nie może zagrać w więcej niż dwóch klubach. 20-latek w obecnym sezonie ma na koncie dwa występy w Cracovii. Pytaniem jest więc jak grę Polaka w drużynie U-23 Leicester zinterpretowałaby światowa federacja. Więcej tutaj.

Prezes Legii: Możemy kupić piłkarza za 2 mln euro. Co do transferu Nikolicia...

Nieprawdopodobna propozycja! Pół miliarda dla Messiego! I to nie od Barcelony!