Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Manchester United. Paul Pogba wziął przykład z Macieja Iwańskiego. To jest najdroższy piłkarz świata?!

Manchester United nie miał szans w starciu z Chelsea Londyn. Piłkarze Jose Mourinho przegrali na Stamford Bridge 0:4, a ich gra była katastrofalnie słaba. "Czerwone Diabły" były tłem dla swoich rywali, ale to co zaprezentował Paul Pogba, najdroższy piłkarz świata zszokowało wszystkich kibiców Premier League.
Pressing w wykonaniu Paula Pogby przejdzie do historii ligi angielskiej. Reprezentant Francji w meczu z Chelsea atakował rywali z taką intensywnością, że można zastanawiać się, czy wydanie na niego 105 milionów euro miało w ogóle jakiś sens.

Kibice Manchesteru United są zażenowani postawą francuskiego pomocnika. Jego zaangażowanie w grę jest poniżej wszelkiej krytyki, a w Anglii jego akcja już jest porównywana do słynnego zachowania Yayi Toure.

Ale takie akcje, to nie tylko specjalność ligi angielskiej. W Polsce również przytrafiały się tego typu historie. W akcji Maciej Iwański, były zawodnik warszawskiej Legii.Co powiedział Mourinho Conte po końcowym gwizdku? Portugalczyk wyśmiewany [MEMY]


Skomentuj:
Manchester United. Paul Pogba wziął przykład z Macieja Iwańskiego. To jest najdroższy piłkarz świata?!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX