Premier League. Błyskawiczny i piękny gol Zlatana Ibrahimovicia w debiucie w Manchesterze United

Niespełna 4 minut potrzebował Zlatan Ibrahimović, aby wpisać się na listę strzelców w pierwszym meczu w barwach Manchesteru United.
Towarzyski mecz z Galatasaray Stambuł był dla Zlatana wyjątkowy nie tylko ze względu na debiut w nowym zespole, ale również dlatego, że był rozgrywany w szwedzkim Goeteborgu. Na trybunach stadionu pojawiło się wielu kibiców w koszulkach Ibrahimovicia, a ten odwdzięczył się im już po niespełna 4 minutach meczu.

Z prawej strony piłkę Szwedowi wrzucił Antonio Valencia, a ten w iście "Zlatanowym" stylu zdobył piękną bramkę.

Milik pobije dwa rekordy transferowe! Suarez, Ibrahimović i Ronaldo daleko w tyle

Zdjęcie PUMA PIŁKA NOŻNA EVO POWER 5 TRAINER HS roz 5 82229-15 Zdjęcie PUMA PIŁKA NOŻNA EVO POWER GRAPHIC 5 82232-30 Zdjęcie PUMA PIŁKA NOŻNA EVO POWER LITE 290g 82225-01
PUMA PIŁKA NOŻNA EVO POWER ... PUMA PIŁKA NOŻNA EVO POWER ... PUMA PIŁKA NOŻNA EVO POWER ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info