Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Marcin Bułka został piłkarzem Chelsea Londyn

Bramkarz odrzucił ofertę gry w rezerwach Barcelony i podpisał kontrakt z Chelsea Londyn. - Anglicy wykazali się większą determinacją od Hiszpanów - powiedział dla Sport.pl prezes Escola Varsovia Witold Wilczyński.
Jeszcze w maju wydawało się, że niespełna 17-letni Marcin Bułka trafi do Barcelony. Hiszpański klub zaoferował młodemu bramkarzowi grę w drużynie rezerwowej mistrzów Hiszpanii i w zespole U-19. Tymczasem wychowanek warszawskiej akademii słynnego klubu - FC Barcelona Escola Varsovia podpisał kontrakt z Chelsea Londyn.

Angielski klub myśli o włączeniu zawodnika do pierwszej kadry. Polak ma udać się z nowym zespołem na torunee do Stanów Zjednoczonych.

- Anglicy obserwowali Marcina od kilku miesięcy. Przyznam, że do końca negocjowałem także transfer do Barcelony, ale większą determinacją i lepszą ofertą wykazała się Chelsea Londyn. Istotnym czynnikiem była również wola samego zawodnika. Marcin marzy o grze w Premier League - powiedział dla Sport.pl Wiesław Wilczyński, honorowy prezes i właściciel warszawskiej akademii Barcelony.

Kwota transferu nie jest znana, ale Wilczyński zadeklarował, że całą sumę z transferu przeznaczy na budowę nowych boisk.

- Wierzę, że aby zbierać plony swojej pracy, trzeba wpierw inwestować - dodał.

Bułka wyróżnia się nie tylko warunkami fizycznymi (mierzy aż 198 cm), ale także refleksem, grą na przedpolu i ustawianiem się. Kadra Chelsea obecnie posiada trzech bramkarzy. Thibuat Courtois jest pierwszym golkiperem, a jego zmiennikami są: Asmir Begović i Jamal Blakcman.

Zachwycająca partnerka byłego piłkarza Legii! Co za zdjęcia! [GALERIA]
Zdjęcie NIKE GK JR MATCH RĘKAWICE GS0259-700 Zdjęcie Nike Goalkeeper Classic 0235-063 Zdjęcie Nike Rękawice bramkarskie GK Grip 3 GS0279-098
NIKE GK JR MATCH RĘKAWICE G... Nike Goalkeeper Classic 023... Nike Rękawice bramkarskie G...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Czy Marcin Bułka dokonał słusznego wyboru?
Więcej o:
Komentarze (4)
Premier League. Marcin Bułka został piłkarzem Chelsea Londyn
Zaloguj się
 • cezar85

  0

  @hozar94

  fakof

  Biedronka pany

 • hozar94

  0

  @Cezar85
  Lepsze rezerwy Chelsea, niz rezerwy Lidla jak ty ;)

 • hp77

  0

  zobaczyłem go w escoli w waw jak miał chyba 13 lat (na Tarchominie) i jak go zobaczyłem po raz pierwszy to : rzadko widzi się tak młodego bramkarza , tak odważnego , tak pewnego , zdecydowanego i zwinnego w tym wieku. Przepowiadam mu wielka przyszłość , tylko "Marcin , bądź mądry jak Robert Lewandowski czy Kuba Błaszczykowski i słuchaj się mądrych ludzi". Wskazuję tu Czarka Kucharskiego.

 • cezar85

  0

  nie chciał do rezerw barcelony

  więc trafił do rezerw chelsea

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX