Premier League. W Manchesterze rośnie kolejna gwiazda? Świetny mecz i gol młodego piłkarza! [WIDEO]

Pięć minut po pojawieniu się na placu gry w meczu rezerw Manchesteru United z Salford City (5:1) wspaniałego gola z dystansu zdobył młody Josh Harrop. Niedługo później talent "Czerwonych Diabłów" popisał się świetnym technicznym strzałem. Czyżby na Old Trafford pojawił się kolejny piłkarz pokroju Davida Beckhama i Paula Scholesa?

Rezerwy Manchesteru United pokonały 5:1 drużynę Salford City, czyli ciekawy projekt słynnej Klasy '92 na czele z Ryanem Giggsem, Garym i Philem Neville'ami, Paulem Scholesem oraz Nicky'm Buttem. Świetne spotkanie w barwach "Czerwonych Diabłów" rozegrał młodziutki Josh Harrop, który popisał się dwoma pięknymi golami.

W 65. minucie, czyli kilka chwil po zameldowaniu się na placu gry, 20-letni pomocnik strzelił pięknie z dystansu (od 5:59 ):