Riyad Mahrez znowu błyszczy - wspaniały gol piłkarza Leicester! [WIDEO]

W rozgrywanym meczu towarzyskim w ramach International Champions Cup Leicester City po serii rzutów karnych pokonało Celtic Glasgow. Gola meczu strzelił niezawodny Riyad Mahrez. Algierczyk, o którym ostatnio jest głośno w kontekście transferu do Arsenalu Londyn, popisał się cudownym, precyzyjnym strzałem.

W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. W 46. minucie kapitalnym golem popisał się Riyad Mahrez. Po otrzymaniu piłki z lewej flanki Algierczyk najpierw zabawił się z obrońcami Celticu, a potem posłał z chirurgiczną precyzją strzał na bramkę strzeżoną przez Craiga Gordona.

W 59. minucie wyrównał Eoghan O'Connell. Mecz rozstrzygnęła seria rzutów karnych, w których lepszy okazał się mistrz Anglii wygrywając 6:5. Swoją "jedenastkę" wykorzystał Marcin Wasilewski!

Wstrząsające zdjęcia z wód Rio. W tych śmieciach będą rywalizować sportowcy?