Riyad Mahrez znowu b造szczy - wspania造 gol pi趾arza Leicester! [WIDEO]

W rozgrywanym meczu towarzyskim w ramach International Champions Cup Leicester City po serii rzut闚 karnych pokona這 Celtic Glasgow. Gola meczu strzeli niezawodny Riyad Mahrez. Algierczyk, o kt鏎ym ostatnio jest g這郾o w kontek軼ie transferu do Arsenalu Londyn, popisa si cudownym, precyzyjnym strza貫m.

W regulaminowym czasie gry pad remis 1:1. W 46. minucie kapitalnym golem popisa si Riyad Mahrez. Po otrzymaniu pi趾i z lewej flanki Algierczyk najpierw zabawi si z obro鎍ami Celticu, a potem pos豉 z chirurgiczn precyzj strza na bramk strze穎n przez Craiga Gordona.

W 59. minucie wyrówna Eoghan O'Connell. Mecz rozstrzygn窸a seria rzutów karnych, w których lepszy okaza si mistrz Anglii wygrywaj帷 6:5. Swoj "jedenastk" wykorzysta Marcin Wasilewski!

Wstrz御aj帷e zdj璚ia z wód Rio. W tych 鄉ieciach b璠 rywalizowa sportowcy?