Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zlatan Ibrahimović zostanie asystentem Jose Mourinho w Manchesterze United?

Zlatan Ibrahimović przeniesie się do Manchesteru United. Będzie pełnił tam rolę piłkarza i asystenta nowego trenera Jose Mourinho - podaje szwedzki brukowiec Aftonbladet.
O tym, że Zlatan może przenieść się do United mówi się od kilku tygodni. Szansę na jego przejście do Manchesteru wzrosły jeszcze po tym, jak w sobotę BBC ogłosiło, że Jose Mourinho zostanie trenerem klubu. Informacja ta jednak nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez władze "Czerwonych Diabłów".

Na bazie tych spekulacji Aftonbladet podaje, że pierwszym wielkim wzmocnieniem nowego szkoleniowca w Manchesterze będzie pozyskanie Ibrahimovicia. Według dziennikarzy Zlatan miałby zostać na Old Trafford grającym asystentem Mourinho.

Kilkanaście dni temu "Ibra" poinformował, że opuszcza Paris Saint-Germain (w minionym sezonie strzelił dla tej drużyny 50 goli). Natychmiast stał się najgorętszym nazwiskiem na rynku transferowym. Jego zatrudnieniem zainteresowane są m.in. kluby z MLS, Anglii i Hiszpanii.

Obecnym trenerem Manchesteru United jest Louis Van Gaal. Klub prowadzony przez Holendra zajął 5. miejsce w minionym sezonie Premier League.Guardiola płakał. Twardziele jak Rodman też. Męskie łzy w sporcie
Więcej o: