Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Van Gaal jednak zostanie w Manchesterze United?

Zaskakującą informację opublikował największy holenderski dziennik. Zdaniem ?De Telegraaf? Louis van Gaal w następnym sezonie wciąż będzie menadżerem Manchesteru United.
Klub z Old Trafford, po przejściu na emeryturę Alexa Fergusona, wciąż prezentuje się poniżej oczekiwań kibiców. W tym sezonie nie awansował z łatwej grupy w Lidze Mistrzów, a w Premier League obecnie zajmuje piąte miejsce, które nie gwarantuje Manchesterowi gry w najbardziej elitarnych rozgrywkach klubowych.

Fani za słabe wyniki obwiniają Louisa van Gaala. Angielskie media od kilku miesięcy rozpisują się na temat jego następcy. Na jego stanowisku widzą Jose Mourinho albo Ryana Giggsa. Pojawiały się nawet informacje, że Portugalczyk podpisał już wstępną umowę z United.

Kontrakt van Gaala obowiązuje jednak jeszcze przez następny rok i zdaniem dziennika "De Telegraaf" zostanie wypełniony. Holendrzy twierdzą, że ich rodak dostał takie zapewnienie od władz klubu. Co więcej, ma otrzymać około 100 milionów euro na kolejne wzmocnienia. Głównym celem transferowym van Gaala ma zostać napastnik Evertonu, Romelu Lukaku.

Za zaskakującymi doniesieniami "De Telegraaf" przemawia fakt, że w tym tygodniu van Gaal odrzucił stanowisko dyrektora technicznego reprezentacji Holandii.Sędziowie pomagają Barcelonie. Zobacz, w których meczach!
<"https://bi.im-g.pl/im/e0/f3/12/z19873248Q.jpg">
Czy Louis van Gaal powinien wypełnić kontrakt w Manchesterze United?
Więcej o: