Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Juergen Klopp chce Zielińskiego. Miliony na transfery w Liverpoolu!

W Liverpoolu zapowiada się gorące lato. Właściciele klubu udostępnili Juergenowi Kloppowi wolną rękę w poszukiwaniu nowych zawodników i przygotowali miliony na letnie wzmocnienia. "Daily Mail? informuje, że niemiecki trener chce sprowadzić Piotra Zielińskiego i Mario Goetzego.
Głównym celem Liverpoolu jest powrót do Ligi Mistrzów. Dziewiąte miejsce w lidze nikogo nie zadowala, a przegrany finał Pucharu Ligi Angielskiej przekonał Juergena Kloppa, że w drużynie potrzebna jest rewolucja.

Właściciele klubu doskonale wiedzą, że bez solidnych nakładów finansowych się nie obejdzie. Fenway Sports Group chce udostępnić miliony na letnie wzmocnienia, a niemiecki trener będzie miał wolną rękę w poszukiwaniu nowych zawodników. Władze obiecały również, że zaakceptują każdą decyzję Kloppa.

"Daily Mail" nie ma wątpliwości, że głównymi celami transferowymi Kloppa są Mario Goetze i Piotr Zieliński. Reprezentant Niemiec nie radzi sobie w Bayernie Monachium i chciałby zmienić otoczenie. Natomiast Polak wyróżnia się we włoskim Empoli, a jego styl gry mocno imponuje niemieckiemu trenerowi. O transferze Polaka do Liverpoolu angielska prasa pisze od kilku tygodni, ale dopiero teraz pojawiły się pierwsze konkrety.

W letnim okienku transferowym Liverpool czeka prawdziwa rewolucja. Z zespołem pożegnają się: Kolo Toure, Jose Enrique i Joao Teixeira. Ich kontrakty wygasają w czerwcu, a angielski klub nie ma zamiaru ich przedłużać. Juergenn Klopp nie jest również zadowolony z Christiana Benteke, Simona Mignoleta i Joe Allena. Na nich "The Reds" mogliby solidnie zarobić, a pieniądze z ich sprzedaży przeznaczyć na nowe wzmocnienia. Pewne jest, że w lecie do drużyny Kloppa dołączą Joel Matip z Schalke oraz Marko Grujic. Niemiec z kameruńskim pochodzeniem oraz młodzieżowy reprezentant Serbii mają zwiększyć rywalizację, a ich sprowadzenie do dopiero początek transferowej ofensywy Liverpoolu.

Żona Grosika naprawdę wie, jak zrobić selfie


Czy Piotr Zieliński poradziłby sobie w Liverpoolu?
Więcej o:
Komentarze (14)
Premier League. Juergen Klopp chce Zielińskiego. Miliony na transfery w Liverpoolu!
Zaloguj się
 • boooolek

  Oceniono 6 razy 6

  To jest trener z talentem i wie jak prowadzić zawodników. achh żeby w Polsce taki spec się urodził !!!

 • sceptyk31

  Oceniono 8 razy 6

  U Kloppa szansę mają zawodnicy którzy chcą się uczyć , Zieliński by był jego pupilkiem jeśli będzie go słuchał i wykonywał polecenia.

 • socrates11

  Oceniono 5 razy 5

  Wszędzie trwa polowanie na drugiego Lewandowskiego, Robert niesłychanie pomógł polskim piłkarzom, ich marce, polskiej myśli szkoleniowej:)

  Miliony? No chyba nie tysiące?:))

 • pierrecruise

  Oceniono 2 razy 2

  Żeby tak jeszcze Milika wyrwał z Holandii, eh.

 • aciddrummer

  Oceniono 1 raz 1

  "Polaka"...

 • byton2

  Oceniono 1 raz 1

  bez solidnych nakładów finansowych na czele premier league Leicester i Tottenham. Z solidnymi nakładami finansowymi 4 City 5 United, 9 Chelsea i 11 Liverpool.

 • juventusiak87

  Oceniono 5 razy 1

  W Wisle Kraków będzie wyprzedaż więc tam proponuje Klopowi się rozejrzeć :)

 • candelas

  0

  Jeśli to prawda to Zieliński nie ma się nad czym zastanawiać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX