Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jose Mourinho poprowadzi Manchester United? Tak twierdzi Moratti

- Jest teraz szczęśliwy. Idzie do Manchesteru, więc ma się świetnie - powiedziała o Jose Mourinho siostra byłego prezydenta Interu Mediolan
Były właściciel i prezydent klubu Massimo Moratti pełni obecnie funkcje honorowe przy Interze. W zeszłym tygodniu spotkał się z byłym trenerem Chelsea na obiedzie w Mediolanie. Spekulowano wtedy, że portugalski szkoleniowiec może trafić do Interu, ale siostrze Massima, Bedy Moratti, wypsnęło się, że Mourinho ma przejąć Manchester United po Louisie van Gaalu.

- Spotkanie było cudowne, Mourinho zawsze jest wspaniały. Jest teraz szczęśliwy. Idzie do Manchesteru, więc ma się świetnie - relacjonowała spotkanie Moratti.

O potwierdzenie rewelacji poproszono brata Moratti, ale Massimo nie chciał nic takiego powiedzieć:

- Nic mi nie mówił, nie jestem pewien, gdzie będzie pracował. Nikomu nie chce tego zdradzić - rzucił tylko.W latach 2008-10 Mourinho zdobył w Interze mistrzostwo i Puchar Włoch oraz wygrał Ligę Mistrzów.

- Mój następny klub? Naprawdę nie wiem - mówił jeszcze niedawno Mourinho. - Jedno jest pewne: kocham piłkę nożną i powrócą na boisko z tą samą pasją i ambicją, co zawsze - zapewniał.

- Obecnie mam szacunek dla każdego trenera i każdego klubu. Nie szukam klubu, to kluby szukają mnie.

Niesamowity Kiko minął wszystkich rywali. A jaki gol Kanadyjki! [STADIONY Z CZUBA]


Więcej o: