Premier League. Kibice nie mogą wybaczyć Marcinowi Wasilewskiemu. "Chcę, żeby umarł" "Co za kut*s"

W ostatniej kolejce Premier League Marcin Wasilewski był jednym z głównych winowajców przegranej Leicester z Arsenalem Londyn 1:2. Kibice lidera ligi angielskiej nie zostawili na polskim obrońcy suchej nitki. Życzą mu śmierci, chcą jego deportacji, a także go wulgarnie obrażają.

Stawką niedzielnego meczu pomiędzy Arsenalem Londyn a Leicester nie były tylko trzy punkty. Obydwa zespołu walczą między sobą o mistrzostwo kraju. Do 94. minuty spotkania utrzymywał się remis 1:1 i właśnie wtedy Marcin Wasilewski niepotrzebnie sfaulował Nacho Monreala. Arbiter podyktował rzut wolny, a Mesut Oezil dośrodkował w pole karne do Dannego Welbecka, który pokonał golkipera Leicester. Wtedy się zaczęło...

Marcin Wasilewski został wrogiem publicznym numer jeden. Kibice na Twitterze życzyli mu śmierci. Stwierdzili również, że ma "ch**a zamiast głowy" i ,że "za ten błąd powinien być deportowany". Oprócz tego stwierdzili, że "polski imigrant nie zasługuje nawet na to, aby jego nazwisko było dobrze przeliterowane". Zresztą, spójrzcie sami na wybrane tweety:

embed

Głównym winowajcą porażki został Wasilewski, ale warto zaznaczyć, że Leicester ostatnie trzydzieści minut spotkania broniło się w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę otrzymał Danny Simpsona. Niestety angielscy "kibice" zapamiętali tylko błąd Polaka.

Klopp, Mourinho, Trapattoni Trenowali polskich piłkarzy, czy rozpoznasz kto kogo?[QUIZ]