Premier League. Chelsea wyrównała z Manchesterem po golu w doliczonym czasie. Kurt Zouma odniósł straszną kontuzję

Chelsea
Bramki: Costa (90.) Skład: Courtois - Ivanović, Zouma (59. Cahill), Terry, Azpilicueta - Mikel, Matić (67. Pedro) - Willian, Fabregas, Oscar (55. Hazard) - Costa
Bramki: Lingard (61.) Kartki: Blind, Lingard, Smalling - żółta Skład: De Gea - Darmian, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson - Fellaini (79. Schneiderlin), Carrick - Lingard (86. Depay), Mata (90. Herrera), Martial - Rooney
Szlagier 25. kolejki ligi angielskiej nie zawiódł. Chelsea po niezwykle emocjonującym spotkaniu zremisowała z Manchesterem United 1:1. Gola na wagę remisu w 91. minucie zdobył Diego Costa. Wcześniej w wyniku okropnej kontuzji boisko musiał opuścić Kurt Zouma.
Mecz rozpoczął się pod dyktando gości, ale Chelsea z każdą kolejną minutą zaczynała się rozkręcać. Pomimo kilku groźnych sytuacji, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga odsłona zaczęła się odtragicznej kontuzji Kurta Zoumy . Defensor Chelsea wyskoczył do piłki i w trakcie lądowania nabawił się kontuzji kolana. "The Blues" nie zdążyli się otrząsnąć po zamieszaniu z Zoumą, a już przegrywali. W 61. minucie Wayne Rooney odegrał piłkę w polu karnym do Jesse Lingarda, który przyjął futbolówkę i strzałem z pół obrotu pokonał golkipera Chelsea. Thibout Courtois bronił wybornie, ale przy strzale młodego Anglika nie miał żadnych szans.

Gol Lingarda:

Świetne zawody rozgrywał również David de Gea, który wychodził zwycięsko w starciach z Hazardem, Fabregasem i Ivanoviciem, ale nie dał rady Diego Coscie. W doliczonym czasie gry, przy bardzo biernej postawie formacji defensywnej "Czerwonych Diabłów", naturalizowany Hiszpan pokonał bramkarza Manchesteru United i zapewnił remis gospodarzom.

Manchester jest piąty w tabeli, a Chelsea dopiero trzynaste.

Przez 10 lat była wziętą modelką. Teraz chce sędziować mecze w Premier League! [ZDJĘCIA]

Który priłkarz przebrał się za Conchitę Wurst?

Czy Chelsea zdoła awansować do europejskich pucharów?