Sparingi. Chelsea pokonała Barcelonę, fenomenalny gol Hazarda [WIDEO]

Chelsea pokonała Barcelonę w meczu towarzyskim rozegranym w Waszyngtonie. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Zostały one wygrane przez mistrzów Anglii 4-2. Po 90 minutach było 2-2.

Obserwuj @sportpl

Ozdobą meczu było trafienie Edena Hazarda z 10. minuty. Belg ograł kilku zawodników z Barcelony i umieścił piłkę w siatce.

Również ładnego gola zdobył Luis Suarez. Kurt Zouma nie zdołał wybić piłki, zanim ta przekroczyła linię bramkową.

Barcelona objęła prowadzenie za sprawą gola Sandro.

Na cztery minuty przed końcem spotkania wyrównującego gola po błędzie Jordiego Masipa strzelił Gary Cahill.

W serii rzutów karnych pomylili się dwaj zawodnicy Barcelony - Alen Haliliović oraz Gerard Pique. Sandro i Iniesta strzelili gole. W Chelsea wszyscy zawodnicy - Falcao, Moses, Ramires i Remy - byli skuteczni. Barcelona grała m.in. bez Leo Messiego oraz Neymara. Sukces drużyna Chelsea okupiła kontuzjami Cahilla (prawdopodobnie złamany nos) i Diego Costy (ścięgno podkolanowe). W najbliższą niedzielę (2 sierpnia) Chelsea zagra na stadionie Wembley z Arsenalem Londyn w spotkaniu o Tarczę Wspólnoty; tradycyjny mecz mistrza kraju ze zdobywcą Pucharu Anglii. Z kolei 11 sierpnia w Tbilisi Barcelonę, triumfatora Ligi Mistrzów, czeka konfrontacja o Superpuchar Europy ze zwycięzcą Ligi Europejskiej Sevillą, w składzie z Grzegorzem Krychowiakiem.

Barcelona do tej pory w USA wygrała z Los Angeles Galaxy 2-1 oraz przegrała 1-3 z Manchesterem United. 2 sierpnia zagra z Fiorentiną. Natomiast Chelsea przegrała 2-4 z New York Red Bulls i zremisowała 1-1 z PSG (wygrała 6-5 po rzutach karnych). Następny mecz sparingowy rozegra również z Fiorentiną, tyle że w Londynie.

A gdyby słynni piłkarze byli słynnymi muzykami? Jak wyglądałyby okładki ich płyt?