Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Arsene Wenger chce porozmawiać z Jackiem Wilshere'em na temat jego zdjęć w tabloidach

Wenger nie jest specjalnie zatroskany postawą swojego podopiecznego, lecz zamierza porozmawiać z piłkarzem na temat palenia papierosów.
Wilshere krytykowany był w zeszłym sezonie po tym, jak zrobiono mu zdjęcie pod nocnym klubem, gdy palił papierosa. Piłkarz Arsenalu obiecał, że to już się więcej nie powtórzy. 22-latek po raz kolejny jednak został sfotografowany podczas wakacji, kiedy to palił papierosa w basenie.

- Wiem, co potraficie zrobić ze zdjęciami. Muszę z nim najpierw prywatnie porozmawiać, by móc podjąć jakieś decyzje. Teraz nie chcę za bardzo o tym rozmawiać - uciął spekulacje Wenger.

Wenger wypowiedział się również o tym, jakim talentem obdarzony jest Anglik. Wierzy w swojego piłkarza i ma nadzieję, że Wilshere skupi się wyłącznie na swojej karierze.

- Jest w takim wieku, w którym powinien się jak najbardziej rozwijać - powiedział Francuz. - Ma potencjał. Wierzę w niego. Obecnie najważniejsze jest to, żeby dobrze przygotował się do sezonu. Musi się skupić nad swoją formą. Jack to wspaniały zawodnik. Jest ambitny i posiada piłkarski umysł. Jeśli do końca upora się ze swoją kontuzją, jestem przekonany, że zaliczy znakomity sezon - dodał Wenger.

Więcej o:
Skomentuj:
Premier League. Arsene Wenger chce porozmawiać z Jackiem Wilshere'em na temat jego zdjęć w tabloidach
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX