Premier League. Suarez znowu trafia

Trwa świetna passsa Urugwajczyka - w meczu z Hull Luis Suarez strzelił swojego 20. gola w tym sezonie. Liverpool pewnie wygrał 2:0 i nadal zajmuje czwarte miejsce w tabeli.
Kartki:Suarez - żółta
Skład:Mignolet - Johnson (55. Toure), Skrtel, Agger, Cissokho - Lucas, Henderson - Sterling (76. Moses), Aspas (62. Gerrard), Coutinho - Suarez
Hull
Kartki:Bruce, Davies - żółta
Skład:McGregor - Chester, Bruce, Davies - Huddlestone - El Mohamady, Meyler (59. Boyd), Livermoe, Figueroa - Koren (59. Graham) - Sagbo (58. Fryatt)
Tym razem fenomenalny Urugwajczyk zdobył gola z rzutu wolnego - w 50. minucie kapitalnie uderzył z 30 metrów nad murem, piłka wpadła w samo okienko bramki. To jego 20. bramka w tym sezonie, drugi w klasyfikacji strzelców Sergio Aguero ma na koncie "tylko" 13 trafień.

Wcześniej, wynik meczu na Anfield Road otworzył Daniel Agger, który do siatki trafił głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Liverpool po 20 meczach ma na koncie 39 punktów i zajmuje czwarte miejsce w lidze.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone