Premier League. Grad goli na Old Trafford

Manchester United pokonał Stoke 4:2 i pozostaje wiceliderem angielskiej Premier League. W obu drużynach na listę strzelców wpisywał się Wayne Rooney.
2
Bramki:Rooney (27., 65.), van Persie (45.), Welbeck (46.)
Kartki:Scholes - żółta
Skład:De Gea - Rafael, Ferdinand, Evans, Evra - Valencia (74. Nani), Scholes (70. Anderson), Carrick, Welbeck (78. Hernandez) - van Persie, Rooney
Stoke
Bramki:Rooney (11. - samobój), Kightly (59.)
Kartki:Kightly - żółta
Skład:Begović - Cameron, Huth, Shawcross, Wilson - N'Zonzi, Whitehead (86. Palacios), Walters (70. Etherington), Adam, Kightly (74. Owen) - Crouch
Stoke objęło prowadzenie w 11. minucie właśnie za sprawą Rooney'a, który strzelił gola samobójczego. Napastnik United zrehabilitował się kwadrans później, kiedy wyrównał na 1:1.

Tuż przed przerwą United objęli prowadzenie po bramce Robina van Persiego, a tuż po przerwie na 3:1 podwyższył Danny Welbeck. W 58. minucie kontaktowego gola strzelił Michael Knightly, ale wkrótce kolejne trafienie dla Czerwonych Diabłów dołożył Rooney, ustalając wynik na 4:2.

Po ośmiu kolejkach piłkarze Sir Aleksa Fergusona zajmują drugie miejsce w tabeli Premier League i tracą cztery punkty do pierwszej Chelsea. Stoke jest trzynaste.