Premier League. "Hennessey sfrustrował Arsenal"

Fantastycznie broniący przez cały mecz Wayne Hennessey został zgodnie wybrany przez angielskie gazety na bohatera meczu Arsenalu z Wolverhampton. "Wilki" sensacyjnie zremisowały na The Emirates 1:1, mimo że w ostatnich piętnastu minutach "Kanonierzy" grali z przewagą jednego zawodnika. O bezrobotnym przez cały meczu Wojciechu Szczęsnym gazety nie wspomniały ani słowa.
Skład:
Szczęsny - Djourou (85 - Chamakh), Mertesacker, Koscielny, Vermaelen - Song (70 - Ramsey), Arteta - Rosicky, Benayoun (63 - Arszawin), Gervinho - van Persie
Bramki:
Fletcher (38)
Kartki:
Johnson, Guedioura - żółte; Milijas - czerwona
Skład:
Hennessey - Zubar (50 - Stearman), Johnson, Berra, Ward - Forde (71 - Guedioura), Hunt (85 - Doyle), Henry, Milijas, Jarvis - Fletcher
"Wayne Hennessey sfrustrował Arsenal" - tak relację z meczu tytułuje "The Guardian". "Kanonierzy długo będą się zastanawiać jak to oblężenie z drugiej połowy nie przyniosło im zwycięstwa, które wyniosłoby drużynę do pierwszej czwórki ligi" - czytamy w relacji dziennika.

Gazeta pisze o heroizmie Hennesseya, którego "niektóre obrony - szczególnie ta strzału Thomas Vermaelena - zapierały dech w piersi". W szczególności Robin van Persie "długo będzie zachodzić w głowę, jak mógł nie pokonać Hennesseya".

Także serwis Sky Sports wybrał bramkarza Wolverhampton na "bohatera meczu". Wyróżnienie to otrzymał "za natchnioną postawę w bramce Wilków".