Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Szkocki selekcjoner: Fletcher w centrum naszych planów na 2014

W środę Darren Fletcher poinformował, że z powodu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, w karierze piłkarskiej robi przerwę. Trener reprezentacji Szkocji ma nadzieję, że piłkarz Manchesteru wróci do gry w piłkę. - Wiążemy z Fletcherem nasze plany na MŚ 2014 - powiedział o kapitanie Szkotów Craig Levein.
- Jestem absolutnie zdruzgotany wiadomością o stanie zdrowia Darrena - powiedział szkocki selekcjoner. - Wiem, jak ciężko pracował, by regularnie grać dla klubu i reprezentacji. To jeden z najbardziej inspirujących piłkarzy z jakimi przyszło pracować - dodał.

- Rozmawiałem z Sir Alexem Fergusonem i Darrenem i najważniejszy na tym etapie rekonwalescencji jest dla niego odpoczynek, odzyskanie sił - twierdzi Craig Levein.

Póki co nie wiadomo, jak długo potrwa rozbrat Fletchera z piłką nożną. Kłopoty zdrowotne co rusz zmuszały Szkota do przerw w grze.

Selekcjoner reprezentacji jest jednak dobrej myśli i liczy na piłkarza Manchesteru United w meczach eliminacyjnych do mundialu. - Jest w centrum naszych planów na MŚ 2014.

Niepewność w Manchesterze - Fletcher zawiesza karierę »


Więcej o:
Komentarze (2)
Premier League. Szkocki selekcjoner: Fletcher w centrum naszych planów na 2014
Zaloguj się
 • augustedynburski

  0

  Fletcher to piłkarski Tomasz Sikora. Wszystko co osiągnął zawdzięcza sobie i swojej pracowitości. Pracowite beztalencie a tacy piłkarze zawsze wracają po ciężkich kontuzjach.

  zwysokoscinartorolek.wordpress.com/

 • augustedynburski

  0

  Fletcher to piłkarski Tomasz Sikora. Pracowite beztalencie, które wszystko co osiągnęło zawdzięcza sobie a nie opatrzności. Takich sportowców trzeba cenić najbardziej. Wróci na pewno wróci.zwysokoscinartorolek.wordpress.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX