De Gea - Smalling (62. Valencia), Jones, Evans, Evra - Nani, Fletcher, Anderson (62. Carrick), Young - Hernandez (79. Berbatow), Rooney
Kartki:
Ramires, Terry, Cole - żółta
Skład:
Cech - Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole - Ramires, Meireles (79. Mikel), Lampard (46. Anelka) - Sturridge (68. Lukaku), Torres, Mata
Chelsea Londyn przegrała w 5.kolejce Premier League z Manchesterem United 1:3. Siedem minut przed zakończeniem spotkania znakomitą okazję do strzelenia drugiej w tym meczu bramki miał Fernando Torres. Hiszpan nie trafił do pustej bramki, jednak trener Andre Villas-Boas nie skrytykował go publicznie. - To nic dramatycznego - skomentował po meczu.
- Bądźmy sprawiedliwi. Oglądaliśmy pudła dwóch napastników należących do światowej czołówki. Pudło Fernando i pomyłkę Wayne'a Rooneya przy rzucie karnym. To nic dramatycznego - skomentował Andre Villas Boas.

Do przerwy Manchester United po bramkach Smallinga, Naniego i Rooneya wygrywał aż 3:0. - To było niesprawiedliwe. Jeżeli dalej mecz potoczyłby się gorzej - mogło skończyć się nawet 5:0 - dodał menedżer Chelsea.

Torres pokonał co prawda bramkarza Manchesteru United w 50.minucie, jednak po spektakularnym pudle pozostaje duży niesmak.