Premier League. Giggs z największą liczbą występów w Premier League

37-letni Ryan Giggs bije kolejne rekordy. Mecz z Tottenhamem Hotspur w drugiej kolejce Premier League był jego 614. występem w angielskiej lidze.
0
Bramki: Welbeck (61.), Anderson (76.), Rooney (87.)

Kartki: Evans - żółta

Skład: De Gea, Smalling, Jones, Evans, Evra, Nani, Cleverley (Giggs 81.), Anderson, Young (Park 81.), Rooney, Welbeck (Hernandez 81.)
Tottenham
Kartki: Dawson - żółta

Skład: Friedel, Walker (Corluka 46.), Dawson, Kaboul, Assou-Ekotto, Lennon, Livermore (Pawluczenko 74.), Kranjcar (Huddlestone 74.), Bale, Van der Vaart, Defoe
Walijczyk wyprzedził tym samym obrońcę Tottenhamu Hotspur, Steve'a Perrymana, który w lidze angielskiej wystąpił 613 razy.

Giggs występuje w Manchesterze od sezonu 1990/91. W tym czasie strzelił dla Czerwonych Diabłów 110 bramek.

W poniedziałek na boisku pojawił się w 81. minucie zmieniając Cleverleya. 6 minut później uczcił wyjątkowy jubileusz precyzyjnym podaniem na głowę Wayne'a Rooneya, który zamienił je na bramkę.

United pokonali Tottenham 3:0 i po dwóch kolejkach Premier League mają na swoim koncie komplet punktów.

"/> Tak wygląda tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec

•
  • "> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id= "/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!