Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Cesc Fabregas nie zagra w Emirates Cup

Arsene Wenger zapowiedział, że Cesc Fabregas nie wystąpi w ten weekend w turnieju Emirates Cup. Powodem jest kontuzja, ale też zamieszanie związane z ewentualnym transferem kapitana zespołu do Barcelony. Menedżer Arsenalu twierdzi, że nie może być pewien jego zaangażowania.
Katalończycy próbują sprowadzić piłkarze już od roku, ale na razie nie są w stanie porozumieć się z londyńskim klubem. Ostatnia oferta sięga ok. 30 mln funtów, ale Arsenal jest gotowy oddać pomocnika za najmniej 40 mln funtów.

Sprzedaży sprzeciwia się Wenger, ale na konferencji prasowej przed turniejem przyznał, że nie wie czy walka Arsenalu o piłkarza ma sens. Fabregas jako młody chłopak trenował w Akademii Barcelony, ale jako 16-latek przeniósł się do Londynu. - On jest zawieszony między dwiema miłościami. Osobiście tego nie rozumiem, ale chciałbym być pewnym jego pełnego zaangażowania dla Arsenalu - powiedział francuski trener.

Emirates Cup rusza w sobotę. Oprócz Arsenalu zagrają w nim New York Red Bulls, PSG i Boca Juniors.Andre Villas-Boas » chce odmłodzić Chelsea


Więcej o: