Liga Mistrzów. Liverpool tylko z remisem. W Tatarstanie na zero

W środowych meczach 4. kolejki Ligi Mistrzów Liverpool tylko zremisował w Lyonie. Barcelona zremisowała w Kazaniu z Rubinem 0:0. Rafał Murawski z powodu kontuzji nie zagrał. Do kolejnej fazy Ligi Mistrzów awansowały Olympique Lyon i Sevilla.

Lyon - Liverpool Z czuba ?

Gr. E - tabela ?

Lyon - Liverpool 1:1 (0:0) ?

Liverpool wciąż jest w trudnej sytuacji w grupie E, choć wydawało się, że wygra we Francji. W ostatniej minucie pogrążył go Lisandro Lopez.

Fiorentina - Debreczyn 5:2 (1:1) ?

W meczach Fiorentiny z Debreczynem padło łącznie czternaście goli. We Florencji gospodarze urządzili sobie ostre strzelanie jednak dopiero po przerwie.

Gr. F - tabela ?

Rubin - Barcelona 0:0 ?

Przed dwoma tygodniami Na Camp Nou sensacyjnie 2:1 wygrał Rubin ? . Tym razem barcelońskie gwiazdy nie strzeliły Rubinowi gola i oba zespoły mają po 5 punktów w grupie F.

Rubin - Barcelona Z czuba ?

Dynamo - Inter 1:2 (1:0) ?

Jose Mourinho nie chciał jechać do Kijowa obawiając się problemów związanych ze świńską grypą. I miał rację bo Inter przez długi czas fatalnie pudłował pod bramką rywali. O zwycięstwie i pozycji lidera grupy zdecydowała zabójcza końcówka.

Gr. G - tabela ?

Unirea - Rangers 1:1 (0:0) ?

Niespodzianką poprzedniej rundy Ligi Mistrzów było wysokie zwycięstwo 4:1 Unirei w Glasgow. W środę Szkoci mieli okazję na rewanż, ale tuż przed końcem meczu drużyna trenera Dana Petrescu uratowała remis.

Sevilla - Stuttgart 1:1 (1:0) ?

Sevilla miała zremisować i to zrobiła. Ten wynik dął jej awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Vfb Stutgart odniósł trzeci remis w tej edycji i wciąż zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy G.

Gr. H - tabela ?

Arsenal - Alkmaar

Arsenal - Alkmaar 4:1 (2:0) ?

Arsenal prowadzi w grupie H i brakuje mu tylko punktu do awansu. Nie dał szans Holendrom z Alkmaar, choć przed dwoma tygodniami tylko z nimi zremisował.

Standard - Olympiakos 2:0 (1:0) ?

Grecki zespół już dwa razy wygrał w tej edycji. Pokonał również Standard w meczu przed dwoma tygodniami. W środowym meczu piłkarze z Grecji częściej byli przy piłce, ale tracili gole. Cały mecz zagrał Michał Żewłakow.

Chcesz wygrać koszulkę Barcelony? Zagraj w Wygraj Ligę Mistrzów ?