Liga Mistrzów. Pełny mecz Michała Żewłakowa. Debiut Murawskiego

W środowych meczach Ligi Mistrzów zagrało dwóch Polaków. Michał Żewłakow w barwach Olympiakosu i Rafał Murawski w drużynie Rubina Kazań.

Zobacz środowe bramki z LM na Z czuba.tv ?

Żewłakow zagrał pełny mecz w Pireusie a jego zespół wygrał 1:0 z holenderskim AZ Alkmaar. Polak grał na prawej obronie, nie dostał żółtej kartki. Raz próbował strzelać na bramkę strzeżoną przez Romero, ale nie trafił w bramkę.

Rafał Murawski nie znalazł się w pierwszym składzie Rubina Kazań w meczu w Kijowie z Dynamem. Wszedł na boisko dopiero w 77. minucie zmieniając strzelca gola Domingueza przy stanie 1:1, ale po chwili jego zespół stracił dwa gole i przegrał 1:3. Polak ani razu nie strzelał na bramkę Dynama.

Wojciech Szczęsny cały mecz Standard Liege - Arsenal (2:3) obejrzał z ławki rezerwowych. Jego rywal do miejsca w bramce Arsenalu Vito Mannone puścił dwa gole, już w pierwszych pięciu minutach. Najpierw niepewnie interweniował przy strzale Mangali, a potem rzucił się w złą stronę przy strzale z rzutu karnego Jovanovicia.

Hit w Mediolanie na remis. Wyniki Ligi Mistrzów ?