Środa z Ligą Mistrzów. Bayern gromi. Fenomenalny Ribery

Środowe mecze Ligi Mistrzów dostarczyły kibicom wiele wrażeń. W Madrycie Real przegrał 0:1 z Liverpoolem. Jakub Wawrzyniak w składzie Panathinaikosu sprowokował karnego dla Villarreal w meczu zremisowanym 1:1.

Relacja Z czuba i na żywo ?

Chelsea - Juventus 1:0 (1:0) ?

Chelsea skromnie pokonała Juventus po bramce Didiera Drogby w 12. minucie. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał świetne podanie od Salomona Kalou i bez problemów pokonał Buffona.

Villarreal - Panathinaikos 1:1 (0:0) ?

Panathinaikos objął prowadzenie po golu Karagounisa w 59. minucie. Ale już w 67. minucie Jakub Wawrzyniak sfaulował w polu karnym Roberta Piresa. Rzut karny na gola zamienił Giuseppe Rossi.

Sporting - Bayern 0:5 (0:1) ?

Bayern rozbił Sporting w Lizbonie. Po dwa gole w tym spotkaniu zdobyli Luca Toni i Franck Ribery. Jednego gola zdobył w Miroslav Klose. Sporting przed rewanżem jest w bardzo trudnej sytuacji, a Bayern jest praktycznie pewny awansu.

Real - Liverpool 0:1 (0:0) ?

W Madrycie niespodzianka. Rozpędzony Real, który w lidze wygrał dziewięć razy z rzędu, przegrał z Liverpoolem. Decydująca okazała się bramka Benayouna, który w 82. minucie wyskoczył najwyżej do dosrodkowania.

Tak grano w Lidze Mistrzów we wtorek - czytaj tutaj ?