Znicz - Chojniczanka 3:3. Niesamowita końcówka w 1. lidze. Bramkarz strzelił bramkę w 93. minucie!

3
Bramki: Jagiełlo (9. - karny), Kubicki (54.), Misztal (90.) Kartki: Kubicki, Długołęcki, Kita, Jakubik - żółta; Kita - czerwona (za drugą żółtą) Skład: Misztal - Jakubik, Kucharski, Długołęcki, Rackiewicz (75. Stryjewski), Jagiełło, Niewulis, Machalski (69. Kita), Kubicki, Banaszewski, Podliński (75. Paluchowski)
Bramki: Mikołajczak (45.), Podgórski (48., 52.) Kartki: Pietruszka, Mikołajczak, Grzelak - żółta Skład: Budziłek - Lisowski, Kieruzel, Biernat, Pietruszka, Podgórski, Zawistowski (87. Markowski), Grzelak (71. Kryszak), Rybski, Biskup (77. Kosakiewicz), Mikołajczak
Bramkarz Piotr Misztal został bohaterem meczu 1. ligi pomiędzy Zniczem Pruszków a Chojniczanką Chojnice. Golkiper gospodarzy strzelił bramkę na wagę remisu w 93. minucie zawodów!
Walczący o utrzymanie Znicz sensacyjnie urwał w piątek punkty liderowi rozgrywek - Chojniczance. W regulaminowym czasie gry kibice zobaczyli w Pruszkowie pięć goli. Drużyna z Chojnic prowadziła 3:2 i wszystko wskazywało na to, że umocni się na 1. miejscu w tabeli.

Znicz postawił wtedy wszystko na jedną kartę i przy jednym z ostatnich rzutów rożnych posłał w pole karne rywali bramkarza Piotra Misztala. Ta decyzja okazała się kluczowa dla losów spotkania. Golkiper uderzeniem głową wpisał się na listę strzelców i dał Zniczowi cenny remis. Całą sytuację można zobaczyć w materiale wideo poniżej.