Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Termalica Bruk-Bet starała się o Jacka Kiełba. Bez sukcesu

Jacek Kiełb, który był na liście beniaminka ekstraklasy, podpisał kontrakt ze Śląskiem Wrocław.
Przez ostatnie dwa lata pomocnik występował w Koronie Kielce. Klub przeżywa jednak problemy i Kiełb postanowił zmienić otoczenie. Miał kilka ofert, najlepszą pod kątem finansowym z klubu z Małopolski.

- Nie będę ukrywał, że było zainteresowanie Termaliki i to poważne. Nie chcę mówić, jaką pensję oferowała, to już nieistotne. Pieniądze są ważną sprawą, ale nie najważniejszą, nie zawsze decydują. Śląsk w 2012 roku był mistrzem Polski, cały czas jest w czołówce i o nią walczy, a możliwość pokazania się w pucharach też działała kusząco. Te wszystkie szczegóły całościowo przemawiały za ofertą z Wrocławia - stwierdził pomocnik w rozmowie z portalem 2x45.com.pl.

Zdjęcie Adidas Ochraniacze 11Lite X18340 Zdjęcie Adidas Ochraniacze F50 Replique M38649 Zdjęcie ADIDAS OCHRANIACZE PIŁKARSKIE F50 LITE G84069
Adidas Ochraniacze 11Lite X... Adidas Ochraniacze F50 Repl... ADIDAS OCHRANIACZE PIŁKARSK...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (5)
Termalica Bruk-Bet starała się o Jacka Kiełba. Bez sukcesu
Zaloguj się
 • mmpm

  Oceniono 16 razy 10

  Możliwość pokazania się w pucharach? To znaczy, że grę w Sląsku chce potraktować jako odskocznię do wyjazdu za granicę... Dla niego to już ostatni dzwonek, żeby załapać się gdzieś na do Grecji czy na Cypr.

 • mjetker

  Oceniono 22 razy 8

  z miasta na wies to tylko na emeryturze :)

 • y.woodoo

  Oceniono 4 razy 2

  Ja rozumiem chec chwalenia sie ale czy Polski klub moze miec jakas "chwytajaca" nazwe a nazwe/y sponsora na koszulkach? Czy takie cos nie pasuje w tradycji katolickiej malopolskiego drobnomieszczanstwa.?

 • dezar1234

  Oceniono 8 razy 2

  Ja na jego miejscu wybrałbym ofertę Termaliki. W Śląsku może grzać ławę. Wszyscy piłkarze, którzy trafili do Śląska zimą grzeją ławę. Kiełb już w Lechu sobie nie poradził.

 • wolfspider

  Oceniono 3 razy -1

  Tyle wydarzeń sportowych było przez weekend a na głównej stronie "artykuł" o transferze nikomu nieznanego grajka do którego nie doszło.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX