Sport.pl

Prasa po meczach naszych drużyn w LE: Czy to już dno?

Polskie dzienniki są bezlitosne dla polskich zespołów, które już w pierwszych meczach III rundy el. Ligi Eurpejskiej przegrały swoje mecze i znacznie oddaliły się od awansu do kolejnej rundy. Najbardziej dostało się piłkarzom Wisły. "Wstyd" - pisze "Przegląd Sportowy" na pierwszej stronie gazety, "Po prostu kompromitacja" - to z kolei tytuł z "Polski".
"Gazeta Wyborcza" - "Po kompromitacji Wisła stoi pod ścianą"

"'Zero ambicji, jesteście gwiazdorami' - takimi okrzykami kibice pożegnali piłkarzy Wisły. Krakowianie przegrali 0:1, a mogli wyżej. W końcówce Azerowie mieli zdecydowanie więcej chęci i przyprawiali obronę wicemistrzów Polski o zawrót głowy".

"Przegląd Sportowy" - "Wstyd"

"Blamaż Wisły Kraków. Biała Gwiazda w kompromitującym stylu uległa u siebie Karabachowi 0:1 i jeśli za tydzień w Baku nie odrobi strat, to pożegna się z Europą już w przedbiegach."

"Polska" - "Po prostu kompromitacja"

"Miała być spokojna zaliczka przed rewanżem, a jest kompromitacja na całego. (..) Puentą fatalnego występu Wisły był zmarnowany przez Macieja Żurawskiego rzut karny w... doliczonym czasie gry."

"Rzeczpospolita" - "Wisła: blisko powtórki z kompromitacji"

Mieli pamiętać, a zapomnieli. Rok temu walcząc o Ligę Mistrzów Wisła odpadła po meczach z estońską Levadią Tallin. teraz jest jeszcze gorzej"

"Fakt" - "Nasi piłkarze to patałachy"

"Nasze drużyny klubowe w Lidze Europy przegrały mecze na własnych boiskach z Austriakami, Grekami i Azerami. Czy to już dno?"

"Super Express" - "Biała Gwiazda zgasła"

"Biorąc pod uwagę ambicje i tegoroczny poziom wydatków transferowych, ten wynik jest dla Wisły kompromitacją. Przez godzinę z okładem drużyna Kasperczaka nie tyle atakował, co "piłowała" zespół z Azerbejdżanu"

Żurawski: Azerowie byli po prostu lepsi »


Więcej o: