Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juergen Klopp do fanów Liverpoolu: Jeśli nie macie biletów, zostańcie w domu

- Zazwyczaj możecie olać to, co mówię, ale tym razem mnie posłuchajcie. Jeśli nie macie biletów na finał Ligi Europy, zostańcie w domach. Inaczej będzie tam straszny chaos - zaapelował Juergen Klopp. 18 maja w Bazylei Liverpool zagra w finale Ligi Europy z Sevillą z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie.
Finał Ligi Europy odbędzie się na stadionie St Jakob-Park, który mieści 35 tys. kibiców. Liverpool dostał dla swoich kibiców 10 236 wejściówek. Wiele osób będzie rozczarowanych. Jeszcze w zeszłym tygodniu Klopp zachęcał, by jak najwięcej fanów "The Reds" udało się do Bazylei na finał. Teraz niemiecki trener zmienił zdanie.

- Gdy wcześniej się wypowiadałem, mówiłem z perspektywy kibica. Ale to nie było najmądrzejsze podejście, szczerze mówiąc. Bazylea to piękne miasto, ale nie jest gotowe na nasz najazd i to był mój błąd - mówił Klopp.

Zazwyczaj możecie olać to, co mówię, ale tym razem mnie posłuchajcie. Jeśli nie macie biletów na finał Ligi Europy, zostańcie w domach. Inaczej będzie tam straszny chaos - apelował Klopp.

- Musimy skoncentrować się na piłce nożnej. To fantastyczne uczucie dopingować swoją drużynę z trybun, ale jak nie masz biletu, lepiej zostań w domu lub umów się ze znajomymi w Liverpoolu i razem obejrzyjcie mecz. Wspólną imprezę zrobimy po finale - mówił.

Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka Celia Jaunat została "szafiarką". Założyła modowego bloga [ZDJĘCIA]


Więcej o:
Komentarze (3)
Juergen Klopp do fanów Liverpoolu: Jeśli nie macie biletów, zostańcie w domu
Zaloguj się
  • eurotram

    0

    Klopp wie co mówi; Heysel raczej nigdy nie zostanie zapomniane...

  • neonzamachowiec

    Oceniono 2 razy -2

    Zostancie w domu, ewentualna liczba ofiar zamachu bedzie mniejsza. Odliczanie do Euro trwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX