Sport.pl

Liga Europy. Polski Modecom chce być sponsorem rozgrywek

Marek Kuprowski
31.03.2016 10:31
A A A
Sevilla zwycięzcą Ligi Europy. Świętowanie w Warszawie w maju 2015 r.

Sevilla zwycięzcą Ligi Europy. Świętowanie w Warszawie w maju 2015 r. (MICHAEL SOHN/AP)

Podwarszawska spółka Modecom zamierza mocno promować markę za granicą. Producent elektroniki użytkowej stawia m.in. na marketing sportowy. Budżet na promocję marki ma sięgnąć 20 mln zł. Modecom chce zaangażować się w tak prestiżowych rozgrywki jak Liga Europy - donosi "Rzeczpospolita"
Największy polski producent elektroniki jest już sponsorem reprezentacji piłkarskiej, ekstraklasy i oficjalny partnerem Legii. Prezes firmy przyznaje, że prowadzone są też rozmowy z federacjami Ukrainy, Słowacji, Rumunii i Rosji, które miałyby prezentować logo Modecomu podczas Euro 2016.

Spółka rozważa także zaangażowanie się w inne dyscypliny, m.in. piłkę ręczną, ale chyba najbardziej intrygująca jest wizja partnerstwa z UEFA. Modecom prowadzi negocjacje, po których mógłby zostać oficjalnym partnerem lub partnerem technologicznym Ligi Europy - donosi "Rzeczpospolita".

Kiedyś to były koszulki! Jak zmieniały się stroje Polaków?
Jesteś fanem filmów fabularnych o sportowcach? Zobaczymy jak dobrze pamiętasz klasyki! [QUIZ]
1/10Jerzy Turek w filmie "Zawsze w niedzielę" kreuje postać niepełnionego, wiecznie rezerwowego bramkarza. Gdy dostaje szansę wystąpienia w ważnym meczu zaprzepaszcza ją gdyż:

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • corvelinho

  Oceniono 2 razy 2

  O tak! Z 20mln zł mogą sponsorować 1 klub piłkarski ale nie Ligę Europy.
  Ale to oczywiście żart na prima aprilis i nie wiem po co w ogóle to komentuję..

 • maybach512

  Oceniono 2 razy 2

  "Największy polski producent elektroniki..." - ja myślałem, że producentem jest ten kto produkuje a Modecom kupuję tanio w Chinach dodaje swoje logo i sprzedaje.

 • jacacc

  0

  Może warto by było, by zasponosorwali jedną drużynę a dobrze, tak by miała duże sanse by co roku grać w LM ew. np mieć szansę na ćwierćfinal/półfinał LE? Wtedy byliby widoczni w europie i jednocześnie zrobiliby coś naprawdę dobrego dla Polskiej Piłki...

 • rychu_taxi_drajwer

  0

  Budżet Modecom pewnie nie jest z gumy, a sponsorują oni parę klubów, Ekstraklasę i reprezentację. Szkoda żeby ta kasa wypłynęła z polskiej piłki do zagranicznej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX