Liga Europejska. Hannover pokonał Levante, Sobiech lepszy od Dudki

Hannover pokonał Levante 2:1, chociaż od 10 minuty przegrywał i grał w osłabieniu. Dobry mecz rozegrał Artur Sobiech, który opuścił boisko w 77 minucie. W barwach hiszpańskiej drużyny 70 minut na boisku spędził Dariusz Dudka.

Sobiech miał udział przy wywalczeniu rzutu karnego przez gospodarzy. To on zagrał w pole karne do Husztiego, a ten zwiódł rywala, który zatrzymał piłkę ręką. Polski napastnik pracował na boisku, walczył o każdą piłkę i przez miejscową publiczność został pożegnany brawami.

Poprawnie w barwach gości zagrał Dariusz Dudka. Defensywny pomocnik zazwyczaj wybierał podania do najbliższego partnera i w zabrakło w jego poczynaniach nieco kreatywności. Nie popełnił jednak błędów, po których padłyby bramki.

Hannover objął prowadzenie w grupie L. Drugie miejsce, z dorobkiem trzech punktów, zajmuje Levante. W meczu drużyn, które nie zajmują miejsc premiowanych awansem, Helsingborg zremisował z Twente 2:2.