Bramki:Huszti (21. - karny), Ya Konan (49.)
Kartki:Haggui - czerwona, Stindl, Rausch, Zieler, Schmiedebach - żółta
Skład:Zieler - Cherundolo, Haggui, Eggimann, Rausch - Pinto - Stindl, Schlaudraff (11. Felipe), Huszti (85. Schmiedebach) - Ya Konan, Sobiech (77. Diouf)
Levante
Bramki:Michel (10. - karny)
Kartki:Lopez, Gekas - żółta
Skład:Navas - Lell (33. El Zhar), Ballesteros, Rodas, Karabelas - Iborra, Dudka (70. Angel), Lopez - Rios, Gekas (69. Ruben), Michel
Hannover pokonał Levante 2:1, chociaż od 10 minuty przegrywał i grał w osłabieniu. Dobry mecz rozegrał Artur Sobiech, który opuścił boisko w 77 minucie. W barwach hiszpańskiej drużyny 70 minut na boisku spędził Dariusz Dudka.
Sobiech miał udział przy wywalczeniu rzutu karnego przez gospodarzy. To on zagrał w pole karne do Husztiego, a ten zwiódł rywala, który zatrzymał piłkę ręką. Polski napastnik pracował na boisku, walczył o każdą piłkę i przez miejscową publiczność został pożegnany brawami.

Poprawnie w barwach gości zagrał Dariusz Dudka. Defensywny pomocnik zazwyczaj wybierał podania do najbliższego partnera i w zabrakło w jego poczynaniach nieco kreatywności. Nie popełnił jednak błędów, po których padłyby bramki.

Hannover objął prowadzenie w grupie L. Drugie miejsce, z dorobkiem trzech punktów, zajmuje Levante. W meczu drużyn, które nie zajmują miejsc premiowanych awansem, Helsingborg zremisował z Twente 2:2.