Skład:Michajłow - Rosales, Wisgerhof, Douglas, Braafheid (50. Boyata) - Janssen, Brama, Schilder (46. Landzaat) - Tadić, Castaignos, Chadli (77. Gutierrez)
Hannover 96
Bramki:Sobiech (67.), Wisgerhof (73. - samobój)
Kartki:Huszti, Rausch, Eggimann - żółta
Skład:Zieler - Cherundolo, Eggimann, Felipe, Rausch - Stindl, Andreasen (75. Schmiedebach), Pinto (31. Nikci), Huszti - Schlaudraff, Abdellaoue (46. Sobiech)
Hannover zremisował w wyjazdowym meczu z Twente 2:2 i po pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europejskiej zajmuje drugie miejsce w grupie L. Jedną z bramek dla gości zdobył Artur Sobiech.
Sobiech trafił do bramki w 67 minucie, przy prowadzeniu gospodarzy 2:0. Siedem minut później samobójcze trafienie zaliczył obrońca Twente Peter Wisgerhof.

Polak pojawił się na boisku w 46 minucie zmieniając Mohammeda Abdellaoue.

W drugim meczu grupy L Levante pokonało Helsingborg 1:0. Dariusz Dudka nie znalazł się w składzie gospodarzy na ten mecz.

Komentarze (9)
  • morfeusz_1

Oceniono 17 razy 17

Ten facet to dziecko szczęścia - jeżeli sztab reprezentacji przejrzy na oczy, zacznie dawać Sobiechowi szansę 20 minutową w każdym meczu i zacznie stosować filozofię i kabały astronomiczne Jacka Gmocha szczęście wreszcie się odmieni

Oceniono 10 razy 4

"Dariusz Dudka nie znalazł się w składzie gospodarzy na ten mecz. " - gdzie jest mega wielki ekspert Wojcuech Kowalczyk. Dlaczego nie da z buta Dutce tak jak przywalił ostatnio Perquisowi?

Wspaniale ! ( 8

..a Trolle z "reprezentacji" niech zamkną m0rdy ! Dopóki krajem będzie rządzić złodziejska sitwa - nie będzie sensu oddychania przez płuca orzełka na koszulce. Wieśniak Fornalik nic dobrego z kadrą nie zbuduje. Recepta na problemy kadry to "Stworzenie STYLU Reprezentacji Polski", czyli wybrania piłkarzy najlepszych technicznie i w oparciu o "nich" zbudowanie "Stylu". Kopaczom z ekstraklasy, którzy szybko biegają, a krzywo podają - stanowczo mówimy NIE !