Skład:Etheridge - Kelly, Hangeland, Hughes, Briggs - Frei, Gecov, Baird, Dempsey (72. Duff) - Zamora (89. Sa), Dembele
Odense
Bramki:Andreasen (64.), Fall (90.)
Kartki:Gislason, Reginiussen - żółta
Skład:Wessels - Ruud, Hoegh, Reginiussen, Mendy (86. Djemba-Djemba) - Gislason, Andreasen, Sorensen, Kadrii (69. Johansson) - Falk Jensen (78. Fall), Utaka
Angielskie gazety są w szoku po środowych spotkaniach Ligi Europejskiej. Fulham zremisowało z Odense tracąc gola w ostatniej minucie, dzięki czemu awans do fazy pucharowej uzyskała Wisła. "Fulham schrzaniło" - pisze "The Independent".
The Times: Intryga, romans i zaskoczenie. Teraz szok

Przez ostatnie sezony Fulham rozgrywało w Lidze Europy mecze intrygujące, romantyczne i zaskakujące, ale czwartkowy wieczór przejdzie do historii jako jeden z najbardziej szokujących. Mając wszystko pod kontrolą Fulham zmarnowało 2-bramkową przewagę i w konsekwencji zakończyło swoją przygodę z europejskimi pucharami.

The Independent: Fulham schrzaniło

Duma przychodzi przed Upadkiem (ang. Fall - nazwisko napastnika, który zdobył bramkę na 2:2 w 93. minucie meczu). Drużyna Martina Jola miała bilet do fazy pucharowej Ligi Europy. Prowadziła dwoma golami z zespołem, który nie miał już o co walczyć. Fulham miało zająć miejsce obok Manchesteru City i Manchesteru United, ale na końcu, w ostatniej, najostateczniejszej chwili - schrzaniło to.

Guardian: Odyseja zakończona

Kontynentalna odyseja Fulham jest skończona. Przygoda w Lidze Europy, która zaczęła się w czerwcu na Wyspach Oczwych dobiegła końca, gdy Djiby Fall wykorzystał dośrodkowanie Espena Rudda w ostatniej akcji meczu. Zwycięstwo Wisły Kraków z FC Twente sprawiło, że Fulham nie dołączy do Manchesteru United, Manchesteru City i Stoke City podczas piątkowego losowania fazy pucharowej.

Losowanie fazy pucharowej Ligi Europejskiej w piątek o 13. Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl.