Prasa o meczu Wisła - Fulham: "Niezawodny Biton", "Wisła wraca do gry"

Po zwycięstwie Wisły 1:0 nad Fulham w 3. kolejce Ligi Europejskiej polska prasa chwali przede wszystkim strzelca jedynej bramki Dudu Bitona. "Izraelski napastnik nie po raz pierwszy potwierdził, że jest bezcennym piłkarzem krakowian" - czytamy

Zobacz bramki 3. kolejki Ligi Europy ?

"Gazeta Wyborcza": "Dobra robota"

- Dobra robota - podsumował trener Maaskant wygraną Wisły z Fulhamem 1:0. Mistrzowie Polski w końcu pokazali namiastkę niezłej piłki i choć wirtuozami przy londyńczykach nie byli, starali się przynajmniej nie odpuszczać lepiej wytrenowanych zawodników. Być może największymi zwycięzcami byli jednak elektrycy, którzy w przerwie pokonali awarię prądu.

"Polska The Times": "Wisła wraca do gry" ?

Wisła pokonała przedstawiciela najlepszej ligi świata. To oznacza, że Biała Gwiazda ciągle ma realne szanse na wyjście z grupy K Ligi Europy. Musi tylko walczyć w taki sposób jak wczoraj. Mecz dostarczył kibicom dużo emocji, a było w nim wszystko: strzały, piękna bramka, żółte i czerwone kartki, a nawet awaria oświetlenia, która wydłużyła przerwę.

"Fakt": "Biton zapewnił zwycięstwo" ?

Wisła wraca do gry! Po dwóch porażkach Biała Gwiazda wreszcie odniosła zwycięstwo w Lidze Europy. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył niezawodny Dudu Biton. Po godzinie gry Izraelczyk popisał się atomowym strzałem z dystansu.

Wisła - Fulham. Biton (1:0)

"Przegląd Sportowy": "Biton zrobił swoje" ?

Izraelczyk zdobył zwycięską bramkę dla Białej Gwiazdy, dla której był to mecz ostatniej szansy w Lidze Europy. Nie po raz pierwszy Biton potwierdził, że jest bezcennym piłkarzem krakowian. Zanotował w tym sezonie już 12 trafień.

"Super Express": "Fulham pokonane" ?

Historyczny wyczyn "Białej Gwiazdy"! Po dwóch porażkach w Lidze Europejskiej Wisła Kraków wreszcie zwycięża i to nie z byle kim. Dzięki bramce Dudu Bitona wiślacy przeszli do historii, odnosząc pierwsze zwycięstwo nad angielskim zespołem w europejskich pucharach.