Liga Mistrzów. Inter zadowolony i wciąż wierzy w awans

Inter Mediolan przegrał u siebie w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium po bramce straconej w ostatniej minucie. Mimo porażki władze mistrza Włoch są zadowolone z postawy piłkarzy i wciąż wierzą, że są w stanie awansować. - Możemy wygrać rewanż, nawet jeśli nie będzie to łatwe spotkanie - twierdzi trener Leonardo. Wtóruje mu prezydent Massimo Moratti, zdaniem którego Inter zwycięży w Monachium 1:0.

Zostań trenerem w Ekstraklasie i Wygraj Ligę ?

W meczu, w którym Bayern zrewanżował się Włochom za porażkę w ubiegłorocznym finale Ligi Mistrzów, Inter miał swoje szanse na zdobycie gola. Bramkarz gości Thomas Kraft wybronił jednak groźne strzały Samuela Eto'o i jego kolegów. Zwycięstwo mistrzowi Niemiec zapewnił w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Mario Gomez, który dobił strzał Arjena Robbena.

- Bayern jest ciężkim przeciwnikiem, który miał więcej posiadania piłki, mimo to stworzyliśmy tak wiele sytuacji - powiedział po meczu Leonardo. - Mieliśmy co najmniej sześć okazji na zdobycie bramki. Jeśli spojrzymy na naszą grę, to myślę że zespół poradził sobie nieźle. Nie mogę winić chłopaków, gdyż nieprawdą jest, że graliśmy słabo. Możemy wygrać rewanż, nawet jeśli nie będzie to łatwe spotkanie - dodał szkoleniowiec.

Tego samego zdania jest prezydent klubu z San Siro: - Mieliśmy ogromnego pecha, jednak był to naprawdę świetny mecz. Leonardo wykonał świetną robotę, zespół grał nieźle poruszając się bardzo dobrze po całym boisku. Teraz musimy zagrać jeden dobry mecz i wciąż możemy wygrać w Monachium 1:0. Grając tak jak tego wieczoru, możemy stwarzać naprawdę dużo sytuacji - twierdzi Moratti.

Inter - Bayern 0:1. Gomez

Bayern wygrał w Mediolanie - gol w ostatniej minucie ?