Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mourinho: Nie będzie żadnych transferów, bo wróci Kaka

Trener Realu Madryt Jose Mourinho zdradza w rozmowie z oficjalną stroną FIFA, że nie ma potrzeby kupowania w styczniu żadnych nowych piłkarzy. - Naszym wielkim "ruchem transferowym" będzie Kaka - żartuje Portugalczyk, odnosząc się do pomocnika, który od sierpnia przechodzi rehabilitację po operacji kolana. "Królewscy" zagrają dziś z Ajaxem w meczu Ligi Mistrzów. Relacja Z czuba i na żywo na Sport.pl od godziny 20:45.
Jakiś czas temu pojawiły się nieoficjalne doniesienia, mówiące o możliwym powrocie Kaki do Mediolanu. Piłkarz, który w Realu jak na razie nie pokazuje pełni swoich możliwości, miałby zasilić Inter lub AC Milan. Stanowczo zaprzecza temu jednak Mourinho.

- Naszym wielkim "ruchem transferowym" w zimowym okienku transferowym będzie Kaka. To fantastyczne wzmocnienie dla nas. Jak wiele klubów może sobie pozwolić na "podpisanie" Kaki w styczniu? Na rynku nie ma obecnie graczy tego kalibru - powiedział szkoleniowiec.

Mourinho wykluczył także możliwość odejścia z klubu Karima Benzemy: - On musi zrozumieć, że nie gra dla siebie, ale musi być bardziej zespołowo grającym zawodnikiem. Oczekuję od niego bardzo dużo, gdyż chcę by był tak dobry, a nawet lepszy niż piłkarz, którego zobaczyłem po raz pierwszy w Lyonie. Wiem jak bardzo on jest utalentowany i dlatego na niego naciskam - dodał.

Real zagra z Ajaxem osłabiony brakiem trzech piłkarzy >
Więcej o: